HiKoki CV350V2-W2Z multifunkciós gép (Hitbox kofferben)
350 W, 6000-20000 oszcill/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
CV350V2-W2Z
Márka:
HiKoki
Elérhetőség:
Rendelhető
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki multifunkciós gépek
Leírás
  • Könnyű és kompakt.
  • Robusztus, szénkefe nélküli motor.
  • OIS kompatibilis 12 pontos szerszámtartó.
  • Fokozatmentes sebesség (automata váltóval).
  • Csúszásmentes markolat.
  • LED világítás.
Szállítási terjedelem:
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Teljesítmény: 350 W
Rezgési szög (teljes): 3,2 °
Normál üzemmódú sebesség (1-5): 6000 - 20000 oszcill./perc
Automatikus változó sebességű üzemmód (A):
- terheléssel: 15000 oszcill./perc
- terhelés nélkül: 20000 oszcill./perc
Magasság: 100 mm
Teljes hossz: 280 mm