Makita DGP180RT akkumulátoros zsírzógép (1 x 5.0 Ah Li-ion akkuval)
18 V, 480 W, 69 Mpa, 1 x 5.0 Ah Li-ion akkumulátor
Cikkszám:
DGP180RT
Márka:
Makita
Elérhetőség:
Rendelhető
A termék az alábbi kategóriákban található:
Makita 18 V Li-ion akkumulátoros zsírzógépek
Leírás
Jellemzők
  • 18V LXT Li-Ion akkumulátoros zsírzógép, főként ipari felhasználásra: mezőgazdasági építőipari és nehézgépek karbantartásához tervezve
  • adaptívan változó zsírzónyomás a munkakörülményekhez igazodva
  • az erőteljes motornak köszönhetően a gép akár 69 MPa maximális nyomásra is képes
  • 290 ml/perc-es szállítási kapacitással a gyors munkavégzésért
  • hordóból közvetlenül újratölthető kartus
  • 1.2 méteres tömlővel a nehezen hozzáférhető helyekhez is
  • ergonomikus tervezésű markolattal és vállszíjjal a kényelmesebb munkavégzésért
Technikai specifikációk
Akku: 18V LXT
Teljesítmény: 480W
Maximális nyomás: 69 Mpa
Kapacitás: 290 ml
Méret: 449 x 114 x 245 mm