Prodiamante CRHC250HP10 kerámiavágó gyémántkorong Ø250mm
Átmérő: 250mm
Központi furat: 30/25,4mm
Szegmens magasság: 10mm
Szegmens szélesség: 1,9mm
Felhasználási terület: sarokcsiszoló, asztali vágógép.
Kemény csempe, greslap, márvány, gránit és porcelán.
Egységár (db):
Cikkszám:
CRHC250HP10
Márka:
Prodiamante
Elérhetőség:
Rendelhető
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 250 mm