Prodiamante HPABF115 gránitvágó gyémántkorong Ø115mm
Átmérő: 115mm
Központi furat: 22,23mm
Szegmens magasság: 10mm
Szegmens szélesség: 2,2mm
Felhasználási terület: sarokcsiszoló
Univerzális gránit vágás.
Prémium minőség. Gyors vágás sebesség, turbó szegmens és hűtőfuratok jellemzik.
Egységár (db):
Cikkszám:
HPABF115
Márka:
Prodiamante
Elérhetőség:
Rendelhető
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 115 mm