Prodiamante LW150ST10 betonvágó gyémántkorong Ø150mm
Átmérő: 150mm
Központi furat: 22,23mm
Szegmens magasság: 10mm
Szegmens szélesség: 2,6mm
Beton, tégla, puha gránit és általános építőipari anyagok.
Standard minőség. Szegmentált vágóél, gyors és gazdaságos vágás.
Egységár (db):
Cikkszám:
LW150ST10
Márka:
Prodiamante
Elérhetőség:
Rendelhető
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 150 mm