HiKoki W18DB-W3Z akkus levehető táras gipszkarton csavarozó (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, 0-3000 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
W18DB-W3Z
Márka:
HiKoki
Elérhetőség:
Rendelhető
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus gipszkarton csavarozók
Leírás
  • LED lámpa: a beépített LED lámpa jól megvilágítja a felületet.
  • Impulzus mód: az impulzus mód lehetővé teszi a kiálló csavarok precíz behajtását.
Szállítási terjedelem:
  • csavarozótár
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 0 - 3000 ford./perc
Befogás: 6,35 mm
Csavarméret: 4 mm
Csavarhossz (tárral): 57 mm
Gép hossza tár nélkül: 256 mm